Популярные статьи:

Воскресенье, 11 Декабрь 2016 11:12

Де купити газобетон?

Газобетон - це дуже популярний в наші дні будматеріал, який використовується при зведенні як житлових, так і виробничих будівель.

Більші, ніж у цегли, розміри дозволяють значно скоротити терміни будівництва великих об'єктів, багато з яких можна побудувати протягом одного сезону. А дізнавшись, скільки коштує газобетон, багато забудовників і зовсім відмовляються від цегли, вважаючи даний будматеріал більш рентабельним, надійним і зручним в роботі.

Структура газобетону являє собою велику кількість дрібних пір, внаслідок чого матеріал нерідко порівнюють з кам'яної піною. Така структура призводить до значного полегшення ваги блоку, внаслідок чого, стіни, викладені з нього, роблять відносно невеликий тиск на фундамент. Як наслідок, такі будівлі стоять довше, ніж цегляні. Другою перевагою пористої структури матеріалу є висока теплоємність. Даний будматеріал відмінно тримає тепло, що призводить до значної економії опалення.

За структурою газобетон відносять до ніздрюватих бетонів. Він виробляється з цементу і піску з додаванням певної кількості газоутворювача, за допомогою якого і вдається досягти високої міцності і надійності вихідного продукту. У деяких випадках, в цементно-піщану суміш також додається вапно і гіпс, а також різні шлаки.

Скільки коштує газобетон - це питання хвилює в першу чергу тих, хто тільки починає роботу з даними будматеріалом. Здійснювати покупку газоблоків буде набагато вигідніше, якщо замовляти доставку у компанії-виробника "Газобетон Кременчуг". Ознайомитися з актуальними пропозиціями можна тут - https://keramikfest.com.ua/wallblocks/aerated_concrete/gazoblok-gazobeton-kremenchug-kupit. Принйятна ціна і широкий вибір задовольнять будь-якого представника будівельної сфери. 

Рекомендуем прочитать: