Популярные статьи:

Суббота, 10 Сентябрь 2016 15:56

Обслуговування газобалонного обладнання розмічувальних машин

Система газобалонного обладнання (ГБО) повинна своєчасно проходити технічне обслуговування, як і будь-які пристрої Вашого автомобіля.

Техобслуговування Vipgaz включає в себе: комп’ютерну діагностику, регулювання та налагодження газової системи, перевірку витоку газу, чистку клапана газу, перевірку стану гумових патрубків системи, заміну фільтруючих елементів рідкої і парової фаз, якщо вони потрібні. При необхідності промивання газових форсунок, перевірку і чистку контактів електричних з’єднань і періодичний злив газового конденсату з редуктора (20 тис. км). Через 75 тис. км або один раз в 2 роки - заміна ремкомплекту редуктора і гумових шлангів газу.

Техобслуговування проводитися кожні 10 тис. км, допускається перепробіг до 1 тис. км. Своєчасне техобслуговування ГБО знижує ймовірну можливість виходу з ладу вузлів і елементів газобалонного обладнання, тим самим підвищується надійність і довговічність експлуатації системи. Чим якісніше і вчасніше буде виконано техобслуговування ГБО Вашого автомобіля, тим вище буде його надійність і більший ресурс роботи.

Техцентр Випгаз (vipgaz.com.ua/obsluzhivanie-gbo.html) має всі необхідні матеріали і пристосування для кваліфікованого обслуговування ГБО Вашого автомобіля. Він оснащений найсучаснішою апаратурою і командою кваліфікованих фахівців.

Вип Газ надає послуги техобслуговування ГБО не тільки для тих автомобілів, які встановлювали обладнання у них, але також автомобілів, на які відбувалася установка ГБО не в інших техцентрах. Ця організація виконує:

  • перше технічне обслуговування (ТО-1): ТО-1 - пробіг 750 - 1000 км. Контроль витоків газу, настройка ГБО, перевірка стану і кріплення агрегатів газового обладнання;
  • друге технічне обслуговування (ТО-2): ТО-2 - пробіг 4750 - 5000 км. Контроль витоків газу, настройка ГБО;
  • техобслуговування ГБО 2 покоління;
  • техобслуговування ГБО 3 покоління;
  • техобслуговування ГБО 4 покоління;
  • сезонне (СО). Сезонне технічне обслуговування проводитися 2 рази на рік, крім повного обсягу робіт ТО, ряд додаткових робіт по підготовці автомобіля до умов експлуатації у весняно-літній або осінньо-зимовий період;
  • обслуговування за талонами сервісної книжки. За результатами технічного огляду ви отримуєте талон ТО, який свідчить про повну готовність автомобіля до експлуатації.

Рекомендуем прочитать: