Популярные статьи:

Вторник, 01 Ноябрь 2016 19:08

Оздоблення ванної кімнати

Ванна кімната відрізняється від інших приміщень маленьким розміром, а також дана кімната є найважливішою частиною квартири або будинку.

Тому до оздоблення ванної необхідно підходити відповідально і не поспішаючи. Тут кожна людина починає свій день - вмивається, чистить зуби, приводить себе в порядок і налаштовує на позитив. Все повинно бути практичним і зручним.

Спочатку необхідно визначитися з тим, що ви хочете змінити або поміняти у ванній кімнаті, щоб оновити інтер'єр. Перед тим як почати вибір оздоблення потрібно замінити сантехнічні прилади, труби, вентиляцію і т. д. Ознайомитися з хорошими варіантами оздоблення ванної кімнати можна на сайті - http://tradicia.kiev.ua/ru/business/bathrooms/.

На першому етапі складається план і кошторис, потім закуповуються матеріали. Оздоблення повинне бути підібрана під задуманий інтер'єр ванної кімнати, а кольори гармонійно підходити один до одного. Яскраві відтінки краще взагалі виключити, так як вони можуть з часом набриднути або почати дратувати. Інтер'єр ванної повинен розслабляти після важкого дня і налаштовувати на плідну роботу вранці.

Щоб визначиться з оздоблювальними матеріалами і кольоровою гамою можна переглянути кілька журналів про ремонт або перегорнути сайти на дану тематику і тоді точно ви визначитеся з вибором інтер'єру ванної кімнати.

Класичний варіант оздоблення - це, звичайно ж, керамічна плитка, яка ідеально підходить для ванної кімнати. Дешевший варіант облицювання - миючі шпалери, але тут можна оформити приміщення в будь-якому стилі. Це може бути падаючий водоспад, сафарі, підводний світ, природа і т. д. Ну і сама робота не займе багато часу і витрат в порівнянні з укладанням плитки.

Також розглянемо оздоблення у вигляді панелей ПВХ і забарвлення. ПВХ панелі - досить недорогий спосіб перетворити й освіжити приміщення. В цьому випадку не потрібно ідеально вирівнювати поверхню стін - фіксується лати, на які кріпляться панелі. Для цього не знадобляться особливі вміння та навички, це здатна зробити кожна людина.

Найдешевший варіант оздоблення - фарбування. Купується фарба і наноситься на гладко обкоровані стіни. Але в цьому випадку можна пофантазувати і розділити декількома квітами окремі зони у ванній кімнаті. Наприклад, виділити область самою ванною або раковини. Вибирати варто відтінки одного кольору, які мають відмінність в тон або два.

Стелю ванної, можливо, також оформити декількома способами. Тут знову все залежить від бюджету і переваг господарів. Варіантів кілька: підвісна, натяжна або підшивання, забарвлення стелі.

Рекомендуем прочитать: